Finansowa Strefa

Limit kredytowy w koncie

Łatwy i wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy jest bardzo pożądany . dodatkowo jeżeli odbywa się on bez dodatkowych prowizji tym bardziej jest oczekiwany. Wejdź i znajdź tutaj najlepszą ofertę kredytu gotówkowego. 

Bank Zachodni WBK oferuje swoim klientom możliwość kredytu na koncie. Najważniejszymi zaletami takiego rozwiązania są przede wszystkim 0% prowizja za udzielenie nowego, a także za zwiększenie limitu aktualnego kredytu w usłudze elektronicznej BZWBK24 – promocja ta trwa do dnia 30 czerwca 2015. Usługa dostępna jest dla każdego klienta w momencie otwierania konta. Spłata zobowiązania wobec banku następuje w momencie wpływów na konto bankowe. Limit kredytowy udzielany jest na okres 12 miesięcy z możliwością wydłużenia tego okresu.

Informacje bankowe

Klienci powinni zapoznać się z aktualnymi informacjami. Najważniejsze jest informacja o tym kto może uzyskać limit kredytowy w BZ WBK – są to osoby posiadające lub też tworzące nowe konto osobiste w banku, a także posiadać stałe i udokumentowane źródło dochodu. Bardzo ważne jest też przygotowanie niezbędnych dokumentów w celu założenia konta, oraz udokumentowania dochodów. Niezbędne będą dane osobowe wraz z numerem PESEL oraz danymi z dowodu osobistego. Potrzebne będą dane aktualnego pracodawcy wraz z udokumentowaniem trzech ostatnich wynagrodzeniach netto. Konieczne jest także dostarczenie dokumentów z udokumentowanymi innymi zobowiązaniami finansowymi.

Oprocentowanie kredytów

Oprocentowanie na koncie jest uwarunkowane od rodzaju konta jakim dysponuje klient. Dla kont Konto24 VIP oraz konto VIP oprocentowanie jest stopą referencyjną powiększoną o 8,74 p.p. (punkt procentowy), w przypadku konta standardowego oprocentowanie wynosi stopę referencyjną NBP powiększoną o 10 p.p..

Limit kredytowy na koncie ROR (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy) jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Posiadanie dodatkowych środków finansowych na swoim rachunku oszczędnościowym oraz możliwość skorzystania z nich w dowolnym momencie jest bardzo wygodne. Jest to wspaniałe rozwiązanie na wakacyjny wyjazd czy też na większe zakupy, kiedy to potrzebujemy zastrzyku gotów – w formie tradycyjnej czy też plastikowej. Oferta ta jest godna uwagi oraz polecenia, w szczególności, że środki z konta możemy przeznaczyć na dowolny cel a okres spłaty jest bardzo wygodny.